You are currently viewing Skąd bierze się popularność olejów Aeroshell?

Skąd bierze się popularność olejów Aeroshell?

Oleje Aeroshell są przeznaczone do każdego typu silnika samolotowego. W swym składzie mają specjalne dodatki, które sprawiają, że olej ma doskonałą płynność nawet w najniższych temperaturach i jest odporny na utlenianie. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym wyjaśniamy, dlaczego oleje Aeroshell są tak bardzo popularne i czym się wyróżniają. Życzymy udanej lektury.

Czym charakteryzują się oleje Aeroshell?

Oleje Aeroshell są znane nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale też ze względu na uniwersalność i doskonałe właściwości. Oleje Aeroshell zapewniają znakomitą stabilność w ujemnych temperaturach, dzięki czemu można mieć pewność, że silnik zostanie uruchomiony nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, oleje Aeroshell charakteryzują się też wysoką klasą lepkości, co sprawia, że doskonale chronią elementy silnika przed zatarciem i przed korozją. Oleje Aeroshell mogą być wykorzystywane do wielu innych podzespołów, takich jak łożyska kół, systemy kontrolujące, dźwigniki śrubowe, czy łącza statyczne. Dużą zaletą olejów Aeroshell są też dobre właściwości przenoszenia obciążeń i dobra charakterystyka niskiej lotności.

Jakie rodzaje olejów Aeroshell wartp wybierać?

Na rynku można znaleźć różne rodzaje olejów Aeroshell. Ciekawym wyborem jest Aeroshell Grease 22, który składa się z syntetycznego oleju węglowodorowego zagęszczonego mikrożelem gwarantującym doskonałą wydajność. Może on być wykorzystywany do różnych podzespołów samolotowych. Kolejnym dobrym wyborem będzie Aeroshell 500 Turbine Engine Oil. Wyróżnia się on wysoką stabilnością w wysokich temperaturach i utlenianiu. Ponadto ma on doskonałe właściwości przenoszenia obciążeń i wysoką odporność na korozję.