Skład podatkowy

Pouring oil lubricant

Prowadzimy skład podatkowy, na co uzyskaliśmy stosowne zezwolenie decyzją Naczelnika Urzędu Celnego w Kielcach. Dzięki temu za naszym pośrednictwem mogą Państwo korzystać ze zwolnień akcyzowych. Zastanawiacie się, jakie produkty są zaliczane do wyrobów akcyzowych? Są to przede wszystkim preparaty stosowane do innych celów niż napędowe lub opałowe.

Niezależnie od tego, czy zajmujecie się sprowadzaniem preparatów smarowych z UE, czy może ich importem, nawiązując współpracę z nami, możecie znacznie zminimalizować koszty. Skład podatkowy pozwala na obniżenie wydatków związanych z logistyką i wpływa na elastyczność działania w zakresie zakupu towarów.

Usługowy skład podatkowy

Nasza spółka Advance-Naft posiada zezwolenie na prowadzenie usługowego składu podatkowego, dzięki któremu, Twoje oleje smarowe lub preparaty smarowe z UE mogą zostać w kraju sprzedane, bądź zużyte bez konieczności zapłaty akcyzy. Co więcej, mamy także wydane pozwolenie dla zarejestrowanego wysyłającego, dzięki któremu ze zwolnienia akcyzowego mogą również korzystać oleje smarowe oraz preparaty smarowe z krajów trzecich.

Mogą Państwo liczyć z naszej strony na kompleksową wiedzę, dzięki której Wasze wyroby zostaną sprowadzone do kraju zgodnie z obowiązującymi przepisami. W tym zakresie również świadczymy usługę wsparcia i służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy.