You are currently viewing Zalety Eastman Turbo Oil 2380

Zalety Eastman Turbo Oil 2380

Przemysł lotniczy musi zapewniać maksymalne bezpieczeństwo swoim pasażerom. Niezwykle ważna jest tutaj prawidłowa eksploatacja samolotów pasażerskich. W tym celu konieczne jest stosowanie wysokiej jakości olejów silnikowych, które będą dobrze smarować ruchome elementy silnika. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym przedstawiamy najważniejsze zalety oleju Eastman Turbo Oil 2380.

Czym charakteryzuje się olej Eastman Turbo Oil 2380?

Olej Eastman Turbo Oli 2380  jest często wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Wykorzystuje się go w celu zapewnienia odpowiedniego smarowania ruchomym elementom silnika turbinowego. Co więcej, olej Eastman Turbo Oil 2380 zapewnia optymalną przewodność elektryczną i pomaga uniknąć zwarć. Ponadto doskonale sprawdza się w niskich temperaturach. Olej Eastman Turbo Oil 2380 jest olejem syntetycznym o wysokiej lepkości spełniającej wymagania militarne. Dzięki temu umożliwia sprawne uruchamianie silnika nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i zabezpiecza go przed zużyciem. Ponadto ogranicza trudne uruchomienia i poprawia żywotność uszczelnienia węglowego.

Gdzie wykorzystywane są oleje Eastman Turbo Oil 2380?

Olej syntetyczny Eastman Turbo Oil 2380 jest polecany do smarowania większości turbin gazowych w statkach powietrznych zarówno o skrzydłach stałych, jak i obrotowych. Zapewnia on doskonałą ochronę łożysk, kół zębatych i innych mocno obciążonych powierzchni. Ponadto ma on wysoką odporność na utlenianie, dzięki czemu pozwala na długą pracę silnika nawet w najtrudniejszych warunkach. Ważne jest jednak, aby oleje do silników turbinowych kupować wyłącznie od sprawdzonego producenta, który oferuje najwyższą jakość produktów.