You are currently viewing Co wyróżnia Aeroshell Oil W15 W50?

Co wyróżnia Aeroshell Oil W15 W50?

Olej Aeroshell Oil W15 W50 to wysokiej klasy olej półsyntetyczny, który doskonale nadaje się do samolotowych silników tłokowych. Dzięki zastosowaniu tego oleju można mieć pewność, że silnik będzie miał ochronę przed korozją i przed zatarciem. Czym charakteryzuje się Aeroshell Oil W15 W50? Jakie są jego najważniejsze zalety? Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, gdzie odpowiadamy na te pytania.

Jakie są najważniejsze cechy oleju Aeroshell Oil W15 W50?

Aeroshell Oil W15 W50 to półsyntetyczny olej, który jest przeznaczony do użytku całorocznego. Oznacza to, że pozwala na wydajną pracę silnika w ekstremalnych temperaturach. Jest on także bezpopiołowy, a w swym składzie ma dodatki, które przeciwdziałają korozji silnika. Co więcej, olej Aeroshell Oil W15 W50 charakteryzuje się też wysoką stabilnością i dyspersją. Ponadto zapobiega pienieniu się, a w niektórych przypadkach obniża zużycie oleju nawet o połowę. Dużą zaletą oleju Aeroshell Oil W15 W50 jest dodatek polimerowych substancji, które zostały opracowane w taki sposób, aby pomagać w usuwaniu szkodliwych osadów i zanieczyszczeń.

Dlaczego warto wybrać olej Aeroshell Oil W15 W50?

Olej Aeroshell Oil W15 W50 to wysokiej klasy olej, który jest mieszanką olejów mineralnych i syntetycznych. Dzięki temu można z niego korzystać o każdej porze roku. Wyróżnia się on wysoką lepkością, co sprawia, że zapewnia wysoką stabilność i ochronę przed pienieniem. Dodatki zawarte w woleju Aeroshell Oil W15 W50 zapewniają też doskonałą ochronę poszczególnych podzespołów silnika tłokowego przed zatarciem. Warto też wspomnieć o tym, że olej Aeroshell Oil W15 W50 spełnia wszelkie normy jakości i ma przyznane najważniejsze certyfikaty.