• Skydrol PE-5 1 USQ Eastman
  • Promocja!
   Skydrol PE-5 1 USQ Eastman
  • Skydrol PE-5 1 USQ Eastman

  • Skydrol PE-5 został opracowany, aby spełnić i przewyższyć bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące płynów typu V. Charakteryzuje się najdłuższą żywotnością spośród wszystkich dostępnych w handlu płynów, niską gęstością i niską lepkością w niskiej temperaturze - bezkonkurencyjną kombinację najlepszych cech zapewniających optymalną wydajność płynu. Stabilność termiczna jest zgodna z metodą testową Airbusa, test żywotności płynu z poziomem wilgotności 0,5%.
  • Original price was: 295.00 zł.Current price is: 230.00 zł. brutto (186.99  netto)

Skydrol – płyn hydrauliczny

Poprawne funkcjonowanie silników samolotowych wymaga nie tylko regularnego serwisu, ale również stosowania odpowiednich produktów takich jak profesjonalne smary, oleje oraz płyny hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się płyny od producenta Skydrol. Linia tych produktów została stworzona z myślą o potrzebach przemysłu lotniczego. Starannie dobrane składniki dopasowane do wymagań silników samolotowych gwarantują dłuższą żywotność poszczególnych elementów silników.

Najważniejsze cechy płynów Skydrol

Wysokiej jakości płyny hydrauliczne Skydrol cechują się małą gęstością oraz lepkością w niskich temperaturach, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w najbardziej wymagających warunkach. Ponadto właściwości te wpływają na większą wydajność płynu hydraulicznego oraz spełniają wymagania hydrauliczne typu V. Proponowane przez nas płyny Skydrol posiadają dodatkowo stabilność termiczną oraz żywotność z poziomem wilgotności 0.5%.

Jeśli poszukujesz sprawdzonych płynów hydraulicznych przystosowanych do silników samolotowych, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.