Chemia lotnicza

//Chemia lotnicza
 • Technologia 2-w-1 tego czyściwa przeznaczonego do różnych powierzchni, oczyszcza je i dodatkowo przeciwdziała osadzaniu się deszczu, śniegu, szronu, soli, błota, owadów i wielu innych. Pozostawia cienką warstwę mieszanki która zapobiega osadzaniu się wody, błota i brudu na danej powierzchni. Produkt bazuje na wodzie, tak więc jest możliwe jego użycie nie tylko na szybach, stali, tytanie, aluminium i innych metalach.  Czyściwo zwiększa widoczność i bezpieczeństwo lotu w deszczowych warunkach pogodowych.
 • Czyściwo GA z łatwością usuwa oleje, smary oraz produkty spalania gazów i brud. Produkt posiada certyfikat Boeinga D6-17487, co znaczy że nie będzie powodował powstawania korozji na aluminium oraz innych częściach metalowych samolotu. Czyściwo GA jest bezpieczne dla farb, plexiglasu i plastiku. Po wysuszeniu, produkt pozostawia cienką warstwę zabezpieczającą przed osadzaniem się cząsteczek brudu  
 • 335,79 zł/brutto

  273 zł/netto

  63 EUR+VAT

  Ta dwuskładnikowa nawierzchnia poliuretanowa w aerozolu o wysokiej zawartości części stałych została opracowana do stosowania w samolotach wojskowych i ma zapewniać maksymalną ochronę przed różnymi substancjami chemicznymi, płynami hydraulicznymi, paliwami lotniczymi i mediami powodującymi korozję.
 • 335,79 zł/brutto

  273 zł/netto

  63 EUR+VAT

  Ta dwuskładnikowa nawierzchnia poliuretanowa w aerozolu o wysokiej zawartości części stałych została opracowana do stosowania w samolotach wojskowych i ma zapewniać maksymalną ochronę przed różnymi substancjami chemicznymi, płynami hydraulicznymi, paliwami lotniczymi i mediami powodującymi korozję.
 • 46,74 zł/brutto

  38 zł/netto

  9 EUR+VAT

  ARDROX 396/1 E8 to mieszanka surfaktantów, inhibitorów korozji i oleju w rozpuszczalniku na bazie ropy naftowej.
 • 130 zł/brutto

  100,10 zł/netto

  24 EUR + VAT

    Adrox AV 25 jest chemicznym związkiem, penetrującym, wypierającym wodę, ogólnego przeznaczenia, dodatkowo hamujący  powstawanie korozji.
 • 68,75 zł/brutto

  55,90 zł/netto

  13 EUR + VAT

    Chusteczki nawilżające Arrow są higienicznym, szybkim i prostym sposobem dezynfekcji rąk przed manipulowaniem żywnością lub wykonywaniem obowiązków, w których konieczny jest wysoki stopień czystości. Jedno opakowanie zbiorcze zawiera 150 pojedynczych chusteczek.
 • Out of Stock
  BONDERITEC-AK 4215 NC AERO jest granulowaną mieszaniną przeznaczoną do czyszczenia metali, w tym również metali będących w kontakcie z ciekłym tlenem. Mieszanina przeznaczona jest do czyszczenia komponentów paliwowych, hydraulicznych i części wymagających klejenia, anodowania i konwersji powłok.    
 • Out of Stock
  BONDERITEC-AK 4215 NC-LT AERO to biała granulowana mieszanka przeznaczona do czyszczenia stopów żelaznych i nieżelaznych metodami: natryskowymi, zanurzeniowymi i ultradźwiękowymi w niskich temperaturach. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia komponentów paliwowych i hydraulicznych, oraz do czyszczenia metali przed ich wiązaniem.    
 • Out of Stock
  BONDERITE C-AK ALUM ETCH 2 AERO to biała granulowana mieszanka przeznaczona do czyszczenia niewielkich zabrudzeń i trawienia aluminium metodą zanurzeniową. Mieszanka wywiera napięcie powierzchniowe w niskim stopniu, co powoduje równomierne zwilżenie powierzchni metalowych i tworzy gładkie matowe wykończenie na wytłoczeniach, częściach konstrukcyjnych, i tym podobnych komponentach samolotów.  
 • Out of Stock
  BONDERITE C-AK LS NP-LT AERO jest płynem o barwie słomkowej przeznaczonym do usuwania brudu powstałego po kontakcie ze smarami, olejami smarowymi, olejów oraz wosków ze stopów żelaza, aluminium, miedzi i tytanu. Dodatkowo, można go używać do czyszczenia większości stopów magnezu, cynku i kadmu. Produkt jest idealny do wstępnego czyszczenia metali przed fosforowaniem i malowaniem.    
 • Out of Stock
  BONDERITE C-IC DEOXIDIZER wykorzystuje dwa ciekłe produkty: BONDERITE C-IC DEOXIDIZER 6MU AERO ACID DEOXIDIZER i BONDERITE C-IC DEOXIDIZER 16R AERO DEOXIDIZER. Są one dodawane do rozcieńczonego kwasu azotowego lub rozcieńczonego kwasu siarkowego w celu wytworzenia skutecznej kąpieli do odtleniania, usuwania kleju lub trawienia kwasem aluminium i jego stopów.